Путін знає: у Кремлі вперше прокоментували поразку в Харківській області

Наразі продовжується звільнення населених пунктів від російських загарбників у Харківській та Донецькій областях.

Речник російського президента Путіна Дмитро Пєсков вперше прокоментував успішний контрнаступ ЗСУ у Харківській області, який у Кремлі називають “перегрупуванням військ”.today

Як повідомляють засоби масової пропаганди РФ, Пєсков на запитання “Як Путін відреагував на перегрупування сил?”, відповів, що російському президенту усе доповідають і так звана “спеціальна військова операція” буде тривати до кінця.

“Зрозуміло, все, що відбувається, будь-які дії військових під час СВО (ред. – “спеціальна військова операція”) доповідають верховному головнокомандувачу. Він перебуває у цілодобовому зв’язку і з міністром оборони, і з воєначальниками. Інакше й бути не може у ході СВО. СВО триває і продовжуватиметься до досягнення тих цілей, які спочатку були поставлені”, – зазначив прессекретар очільника Кремля.

Відео дня:

Варто зазначити, що наразі у Харківській області успішно триває контрнаступ ЗСУ, які звільнили вже від російських окупантів десятки населених пунктів. Як зазначили у Генштаб ЗСУ, наразі продовжується звільнення населених пунктів від російських загарбників у Харківській та Донецькій областях. Як повідомлялося раніше, під час відступу російські війська спішно кидають свої позиції та тікають вглиб тимчасово зайнятих територій або на територію РФ. Ця тенденція зберігається.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Путін знає: у Кремлі вперше прокоментували поразку в Харківській області