“Путіна можуть дотиснути”: генерал розповів, за яких умов в Україні настане мир

Є три основні сценарії розвитку подій у війні Росії проти України.

Згідно з одним зі сценаріїв розвитку війни в Україні, вже поточного року може настати перемир’я та розпочатися переговори, внаслідок яких Кремль дотиснуть. Але справжній остаточний мир настане лише тоді, коли армія Путіна зазнає нищівної поразки, коли в РФ зміниться режим і відсоток жителів країни-агресорки, які підтримують війну, суттєво скоротиться.

Про це сказав ексзаступник начальника Генерального штабу Збройних сил України, генерал-лейтенант Ігор Романенко в інтерв’ю OBOZREVATEL.

За першим озвученим сценарієм західних розвідок, армія Путіна зможе досягнути успіху у Луганській та Донецькій областях. Водночас Романенко каже, що ворог досі не може захопити Сєвєродонецьк, є ще й Лисичанськ. ЗСУ відстоюють свої позиції і не дають реалізуватися цим та іншим планам ворога.

“Противник використовує силовий дорогий прийом, він ні перед чим не зупиняється. Росія може мобілізувати близько 17 мільйонів, а ми – близько 2 мільйонів. Є різниця. Так, така небезпека є. Але все залежить від того, наскільки швидко та масово нам буде надано допомогу у важких озброєннях”, – сказав генерал-лейтенант Ігор Романенко.

Другий варіант, за яким лінія фронту може зайти в глухий кут, може трапитися за умови, що під час вирішення питання із перемир’ям на якісь умови Росія не погоджуватиметься, на якісь не погоджуватиметься Україна.

Відео дня:

Третій варіант, коли Росія може переглянути свої військові цілі та оголосити про “перемогу”, Романенко вважає, буде імовірним, коли Україні дадуть досить швидко і багато допомоги, наш військовий потенціал перевищить російський.

“І ми почнемо бити ворога в хвіст і в гриву. В такому разі вони погоджуватимуться на те, на що за інших обставин не погоджувалися б. Зверніть увагу, що в цих трьох сценаріях взагалі немає України. Там лише Росія. А все має бути навпаки, бо ми встояли у цій війні за існування України”, – пояснив фахівець.

На його думку, цього року, найімовірніше, сторони досягнуть перемир’я. Але він вважає, що тривале перемир’я не вигідне нікому, тому Росію можуть все ж дотиснути.

Мир може настати, коли ми виграємо в Росії дуже суттєво і рішуче, коли в Росії зміниться режим та вся соціальна обстановка. Громадян так виховали, що понад 80% підтримують цю війну. Але коли імперія зазнає таких поразок, вона починає розвалюватися”, – підсумував генерал.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Путіна можуть дотиснути”: генерал розповів, за яких умов в Україні настане мир