“Путіна ненавидять усі”: Піонтковський заявив про початок розвалу режиму в Росії

У Росії вже розпочався розпад режиму президента Володимира Путіна. Після оголошення часткової мобілізації в країні главу Кремля “проклинають усі”.

Із такою заявою виступив публіцист Андрій Піонтковський у коментарі “24 каналу”. Він додав, що погіршує становище лідера РФ успішність контрнаступу ЗСУ.

“Адже, якщо подивитися російські соцмережі, зараз Путіна проклинають усі – і противники війни, і мільйони людей, яких будь-якої миті можуть схопити і відправити на фронт. Це роблять вже зараз. Вже забуті слова про те, що відправлятимуть лише найдосвідченіших людей. Хапають тих, хто ніколи не мав жодного стосунку до війни”, – зазначив Піонтковський.

Публіцист припустив, що військкомати, які реалізують указ про мобілізацію, роблять це спеціально в такій зухвалій манері, щоб викликати всенародне обурення проти Путіна та повалити його.

Піонтковський також звернув увагу, що між російським диктатором та генералами зараз дуже серйозна напруга.

“Адже, коли армія зазнає поразки, з’являється основне запитання: хто винен – фюрер чи генерали? І фюрер, тобто Путін, звісно, хоче, щоб винними були генерали. Тому він і втручається конкретно в накази бойових командирів на фронті через генштаб. Все це веде, звичайно, до повного розриву режиму”, – впевнений він.

Відео дня:

“Я завжди говорив, що якщо буде звільнено Херсон або зруйновано Кримський міст, це справить шокове враження на російський народ і Путін втратить владу. А зараз скажу, що будь-який помітний успіх української армії, взяття, наприклад, Лимана вже буде кінцем Путіна”, – резюмував Піонтковський.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Путіна ненавидять усі”: Піонтковський заявив про початок розвалу режиму в Росії