“Путіну час усвідомити”: Порошенко відповів на пропозицію про політпритулок у Росії

П’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що лідеру країни-агресора Володимиру Путіну варто вже припинити “опікуватися” українською політикою. У своїй державі ми “розберемося самі”.

Так політик відповів Путіну на пропозицію політичного притулку в Росії, яку президент РФ озвучив 7 лютого під час пресконференції з президентом Франції Еммануелем Макроном. Відповідний допис Порошенко опублікував у своєму Facebook.

“Володимиру Володимировичу (раджу. – Ред.) нарешті усвідомити, що ми розберемося самі, тут, в Україні. І одвічна російська практика “опікуватися” українською політикою та політиками вже давно припинилася. Це сталося тоді, коли я був обраний президентом України”, – зазначив політик.

Порошенко порадив Путіну припинити "опікуватися" українською політикою

Зазначимо, Путін заявив, що РФ готова надати Порошенкові “політичний притулок з гуманітарних міркувань”. Він наголосив, що озвучував відповідну пропозицію, ще коли обіймав посаду президента, і не відмовляється від неї зараз, навіть “попри їхні серйозні розбіжності щодо врегулювання на Донбасі”

“Я йому казав, що якщо у нього виникнуть якісь складнощі в майбутньому, Росія готова надати йому політичний притулок”, – сказав очільник Кремля.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN