“Путіну натякнули, що його зірка заходить”: Ізраїльський військовий аналітик пояснив, чому Путін посилив ядерний шантаж

Під час звернення до росіян 21 вересня президент РФ Володимир Путін заявив про готовність використати ядерну зброю у війні проти України. Ця загроза є чистісіньким блефом, а також реакцією на катастрофічну для Росії ситуацію в Україні. Підвищувати ставки шляхом оголошення часткової мобілізації та погроз “ядерною палицею” Путіна змусили приниження з боку лідерів країн Шанхайської організації співробітництва, які натякнули: “зірка” кремлівського диктатора вже заходить. Про це заявив офіцер Армії оборони Ізраїлю, військовий аналітик Ігаль Левін в інтерв’ю Наталі Влащенко, передають Патріоти України.

Левін переконаний: заявляючи про готовність застосувати ядерну зброю, Путін відверто блефував. “Безперечно, це блеф. Більше того, коли він сказав про ядерний удар, він заявив: ми не блефуємо. Якщо ти не блефуєш, навіщо ти кажеш, що ти не блефуєш? Безглуздя якесь. А до цього ти блефував, виходить?” – наголосив аналітик.

До підвищення “ставок”, на думку Левіна, Путіна спонукали приниження, пережиті на саміті ШОС, зокрема погано прихована зневага з боку “китайських партнерів”. “Є версія така, що коли він зустрічався з китайськими своїми партнерами в ШОС, йому натякнули “Твоя зірка заходить, і якщо ти зараз не зробиш нічого, ми тебе з цього “клубу” викинемо. Навіщо “Шанхаю” Росія, економіка якої у світовому масштабі 1 або 1,5%, якщо вона з себе не являє нічого і не може впоратися з “якоюсь Україною”? В очах Китаю, наприклад, який по всій Африці та скрізь розкриває свої “мережі” Центру Конфуція, “м’який тиск” скрізь, культурна гегемонія, амбіції, космос, Марс, свої космічна станція и так далее”, – заявив Левін.

Співпраця зі слабкою Росією, вважає експерт, для Китаю обтяжлива. “Китай думає космічний простір вже самотужки підкорювати. А тут якийсь партнер не може розібратися у межах своєї колишньої імперії з якимись “своїми” землями та територіями, нічого зробити не може. Тому ми бачимо збіг. У ШОС, де Путін був нерукоподатний і всі над ним сміялися, знаки неповаги виявляли. А потім ми бачимо ось цей поштовх”, – зазначив Левін.

Відео дня:

І розмови про “ядерний удар”, і оголошення мобілізації є свідченням катастрофічного провалу РФ в Україні – і навряд чи ці панічні спроби “врятувати ситуацію” призведуть до результатів, на які розраховує Кремль.

“Вони розуміють, що приперті до стінки, що у них максимально погано все відбувається в Україні і вже не залишається жодних “козирів”, окрім як мобілізація. Тепер подивимося, як вони її реалізують. Я маю великі сумніви, що в них вийде все”, – наголосив військовий експерт.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Путіну натякнули, що його зірка заходить”: Ізраїльський військовий аналітик пояснив, чому Путін посилив ядерний шантаж