Путіну терміново потрібен мир, він намагається “продати” Україні Херсон – Шейтельман

Південні області України Кремль хоче обміняти на визнання російськими Криму та Донбасу, вважає Михайло Шейтельман.

Головною метою Кремля на сьогодні є угода про перемир’я з Україною. І об’єктом торгу влада РФ намагається зробити південні території України, захоплені солдатами РФ після 24 лютого.

Таку думку висловив у коментарі телеканалу “Україна 24” політтехнолог та бізнес-консультант Михайло Шейтельман.


Кремлю терміново потрібний світ, оскільки його військові можливості, вочевидь, обмежені. Для підписання нових “мінських угод”, зазначив Шейтельман, влада РФ використовує як військові, так і дипломатичні засоби.

“Путін прагне до світу… Це правда. Зараз на фронті найважчі бої… Росія кинула туди все, що є. Всі гармати, літаки, всіх військових. Те саме вони зробили і на другому фронті – ідеологічному. За цей тиждень вони кинули в світ”. атаку все, що вони мають, щоб залякати Захід та Україну, переконати їх, що перемога неможлива”, – розповів експерт.

Він вважає, що зараз Москва намагається підірвати дух українського народу та армії.

“Тактична мета Путіна – терміново укласти перемир’я з Україною, залишивши у себе те, що вже захоплено”, – повідомив Шейтельман.

Відео дня:

Так, прес-секретар диктатора РФ Дмитро Пєсков несподівано заявив, що Москва готова обговорювати майбутній статус районів Херсонської та Запорізької областей, які були окуповані після 24 лютого.

“Це “постріл” Путіна: “Всі, хлопці, погоджуйтесь. Ми здамо вам Херсонську та Запорізьку області, а ви визнаєте російськими Крим та Донбас””, – висловив думку політолог.

Варто зазначити, що раніше подібну думку висловлював болгарський журналіст-розслідувач, засновник Bellingcat Христо Грозєв. Він упевнений, що у Кремлі мають намір зробити Херсон об’єктом торгу з Києвом.

dialog.ua

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
BBCcCNN
Путіну терміново потрібен мир, він намагається “продати” Україні Херсон – Шейтельман