П’ять чоловіків за знаком Зодіаку зроблять жінок щасливими – за ними, як за кам’яною стіною

Новини

Кожній жінці хочеться бути захищеною і бути за чоловіком, як за кам’яною стіною. Астрологи назвали знаки Зодіаку, які можуть бути опорою і надійним захистом в сім’ї. Чоловіки під цими знаками – найкращі сім’янини. Про це пише “Клубер”, передають Патріоти України.

Ці знаки готові захищати свою сім’ю, а сімейні узи не будуть для них порожнім звуком.

Тельці

Чоловіки-тельці наважуються на створення сім’ї тільки один раз. Тому вибирають другу половинку не поспішаючи. Коли розуміють, що ця жінка відповідає всім йвимогам, швиденько розташовують її до себе і роблять пропозицію. Тельці завжди знають, чого хочуть. З таким чоловіком його половинка ніколи не забуде про те, що вона представниця прекрасної статі.

Козеріг

Для чоловіків, що народилися під цим знаком на першому місці кар’єрний ріст і особисті досягнення панують над сімейними узами. Однак робить він це для того щоб його тил завжди був в надійному укритті. Під час шлюбу він завжди вірний і вимагає цього від інших. Жінці Козерога дістанеться турбота, любов, захист.

Овен

Овен ніколи не зрадить і, якщо дарує комусь свою любов це назавжди. В очах своїх улюблених і дорогих людей він відчуває себе героєм і все для цього робить. Але для цього йому потрібно знати, що і близькі вірять в його важливість і заступництво. Отримуючи взаємність, чоловік підживлюється цією енергією і здатний в буквальному сенсі, дістати зірку з неба. Прекрасний батько і чудовий захисник родини.

Скорпіон

Чоловіки-скорпіони дуже уважні до своїх коханих. Іноді навіть занадто, вони дуже багато часу присвячують сімейним взаєминам. Дружина такого чоловіка повинна прийняти його лідерство, але і повинна володіти деякою сміливістю, щоб в деяких моментах давати гідну відсіч. Що стосується вірності то хвилюватися не варто, проте, такі чоловіки люблять бути в центрі уваги.

Лев

Авторитарний покровитель. Але завжди вірний, чуйний, добродушний, уважний, нічого не пошкодує для своєї половинки. В обмін на це хоче залишатися завжди улюбленим . Його жінка не повинна випускати будь-яких дрібниць і помічати всі його заслуги. Це дасть добрі плоди для гарного сімейного життя. Жінка, яка визнає його лідерство отримає абсолютно всього його.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий