Пєсков після втечі військ РФ з Херсона заявив про “успіх спецоперації”

Ганебна втеча “другої армії світу” з Херсона та правобережної частини Херсонської області викликала у Кремлі нездорову реакцію. Там заявили, що цей розгром навіяв російській правлячій верхівці впевненість у “успішному завершенні СВО”. news.obozrevatel.com

Про це заявив речник президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков. Він також повідомив, що кремлівський диктатор розповідав про “успіхи” РФ в Україні лідерам ОДКБ і пригрозив “знайти тих, хто брав участь у розстрілі полонених”.

Російські пропагандисти після ганебної поразки російської армії у Херсоні та на правобережжі Херсонської області тиражують несподівану в контексті існуючих реалій заяву Пєскова.

“Успішне завершення СВО сумнівів не викликає”, – чомусь переконаний прессекретар Кремля. Хоча ні темпи просування російської армії в Україні, ні їхня нездатність утримати захоплені раніше українські території, ні повільне, але впевнене наближення втрат РФ у живій силі до 100 тисяч загиблих, здавалося б, не вселяють підстав для такого “оптимізму”.

Крім того, Пєсков натякнув, що президент РФ Володимир Путін вирушив на саміт ОДКБ до Єревану для того, щоб спробувати умовити лідерів держав, що входять до цієї організації, вступити у війну проти України на стороні РФ.

“Путін інформував учасників саміту ОДКБ про те, що відбувається у рамках спецоперації, спілкування було у різних форматах”, – повідомив Пєсков.

Також під час спілкування з російськими пропагандистами речник Кремля знову згадав інцидент із зривом процедури здачі в полон групи російських окупантів українським воїнам. Коли один із росіян замість того, щоб приєднатися до товаришів по службі, що здаються в полон, відкрив вогонь по українських воїнах – і цим спровокував вогонь у відповідь та  підписав вирок іншим росіянам – РФ взялася звинувачувати Україну в скоєнні “воєнного злочину”. Хоча, як зазначив український омбудсмен Дмитро Лубінець, українські військові діяли у суворій відповідності до існуючих процедур. Тоді як російські окупанти скоїли воєнний злочин, інсценувавши здачу в полон.

Однак міжнародні конвенції для РФ – порожній звук. Тому Пєсков заявив, що держава-агресор “шукатиме тих, хто брав участь у розстрілі”.

“Спеціальних доручень для пошуку тих, хто брав участь у розстрілі російських військових, не потрібно, відповідальні органи все розуміють самі”, – заявив Пєсков.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN