Пєсков зізнався, чого добивається Росія ракетними ударами по українській інфраструктурі

Прессекретар кремлівського диктатора Дмитро Пєсков прокоментував масовані ракетні атаки по Україні. Він зізнався, щоударами по українській інфраструктурі Росія хоче змусити українську владу до переговорів. news.obozrevatel.com

Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ. За словами Пєскова, ракетні удари завдаються по об’єктах інфраструктури, якінібито “прямо чи опосередковано стосуються військового потенціалу” України.

“Йдеться про ті об’єкти інфраструктури, які прямо чи опосередковано стосуються військового потенціалу України та українського режиму”, – сказав Пєсков.

Прессекретар диктатора заявив, що відсутність світла і тепла в деяких областях України – це нібито наслідки дій офіційного Києва, який відмовляється від переговорів.

“Небажання української сторони вирішувати проблему, виходити на переговори, більше того, дії української сторони щодо відмови від узгоджених розуміння тексту і так далі, ось це все наслідки, і про це теж треба говорити”, – додав Пєсков.

Варто зазначити, що російські окупаційні війська, не досягаючи успіху на фронті, атакують цивільну інфраструктуру Україну. Всього за тиждень путінські війська завдали по Україні 150 ракетних ударів та скерували 26 БПЛА.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN