Путіну не буде чим годувати своїх солдатів, – Жданов

Країна-агресор Росія не може оголосити загальну мобілізацію, це рішення вже запізнилося. Кремлю не буде чим годувати і в що вдягати нові тисячі солдатів.

Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив військовий експерт Олег Жданов. “На нинішній день ми навіть зацікавлені в тому, щоб Путін вийшов і сказав: я оголошую мобілізацію, але поїзд мобілізації пішов давним-давно”, – зауважив він.

За оцінками експерта, загальна мобілізація на тлі невдач армії Росії у війні з Україною та колосальних втрат спричинить соціальний вибух і буде розцінена як визнання поразки. Крім того, проти неї виступить оточення глави Кремля Володимира Путіна.

“Особливо зараз, коли поранені інваліди цієї війни повернулися додому, коли в містах ростуть алеї на цвинтарях, де заборонено писати, що людина загинула на війні. Люди всі чудово розуміють, сарафанне радіо працює”, – констатував Жданов.

Він додав, що загальної мобілізації не витримає економіка країни-агресора. “Чим їх озброювати, у що одягати, чим годувати? Їм ще й гроші треба платити”.

“Сьогодні вони намагаються вербувати у приватні військові компанії зеків за мінімальну оплату, тому що найманців вони вже не можуть утримувати за ті гроші, які вони пропонують. Часткова мобілізація, може, могла б допомогти, але її треба було оголошувати в березні місяці та називати війну війною”, – резюмував експерт.

 

    Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )