“Работы много, далее будет…”: Партизани у Новій Каховці підірвали заступника голови окупаційної “адміністрації”

У тимчасово окупованій Новій Каховці у понеділок, 13 березня, партизани підірвали заступника глави так званої «Новокаховської військової адміністрації». Про це повідомляє партизанський рух Атеш у Telegram, передають Патріоти України.

Агент Атеш підірвав колаборанта у Новій Каховці о 12:10 на проспекті Перемоги біля кафе Смачна країна поруч з його машиною. Зазначається, що ніхто із мирних жителів не постраждав. У партизанському русі додали, що чекають на підтвердження «про остаточну ліквідацію» колаборанта.

«У будь-якому випадку, це стане нагадування рашистам та їхнім прислужникам, що ми не дозволимо безкарно займатися свавіллям на українській землі», — пишуть в Атеш.

11 березня учасники Атеш підірвали залізничне полотно між населеними пунктами Абрикосівка та Раденськ на окупованій території Херсонської області. В результаті диверсії було перервано постачання залізницею армії РФ в Херсонській та Запорізькій областях.

Керівник Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк говорила, що підрив ділянки залізничного полотна партизанами на Херсонщині є репетицією перед масштабною акцією.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN