Радісна новина! Президент нагородив, країну облетіла чудова звістка: істинний героїзм. Низький уклін

13 вересня в Україні відзначили День танкіста. Президент України Володимир Зеленський привітав українських воїнів, ветеранів танкових військ і працівників танкобудівної галузі з професійним святом. Найкращих танкістів нагородили відзнаками в районі проведення ООС. У своєму вітанні Зеленський подякував особовому складу та ветеранам танкових військ за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу та героїзм, виявлені під час захисту територіальної цілісності України.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента. Пише korupciya.com

Глава держави зазначив, що в цей день всі схиляють голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України.

“Міцна броня, влучний вогонь, швидкість маневру та раптовість застосування грізної бойової техніки роблять танкові підрозділи потужною силою, здатною зупинити наступальні дії ворога і подолати його найміцнішу оборону”,– наголосив президент.

Володимир Зеленський також висловив вдячність українським танкобудівникам за вагомий внесок у нарощування боєздатності українського війська.

Представники командування ООС та Сухопутних військ ЗСУ нагородили воїнів танкової бригади. Начальник штабу – перший заступник Командувача об’єднаних сил генерал-майор Володимир Кидонь вручив військовослужбовцям бригади відзнаки Міноборони, Генштабу та Командування ООС.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Радісна новина! Президент нагородив, країну облетіла чудова звістка: істинний героїзм. Низький уклін