Раніше була просто “Котя”: Тіна Кароль назвала кішку на честь улюбленої зброї українців (фото)

З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну на допомогу захисникам країни прийшло багато зброї, на честь якої вдячні українці називають дітей та домашніх тварин. Серед них – Джавеліни, Байрактари, Стугни, Корсари та інші бойові імена. Не залишилася осторонь і Тіна Кароль, чия кішка деякий час задовольнялася прізвиськом Котя, зазначають Патріоти України.

Співачка обрала для пухнастої ім’я Джавеліна на честь переносного ракетного протитанкового комплексу, який знищив сотні одиниць російської ворожої техніки разом із особовим складом. “Сурова і хоробра, моя котя отримала ім’я, нарешті, – написала зірка в Instagram-історіях. – Джавеліна. Завжди звала її котя”.

Тіна Кароль не уточнила, де живе її улюблениця, але сама вона знаходиться у Європі та часто дає благодійні концерти. Співачка вважає, що у цьому полягає її місія під час російсько-української війни.

Відео дня:

“Може комусь здається, що це просто спів. Але найголовніше завдання артистів, складне і надзвичайно важливе, – це пояснити, чому українські артисти – не російські артисти. Чим відрізняється ось цей навішаний “братський народ”, де різниця між сусідами, культурна різниця, різниця в мові, різниця в одязі, різниця історична”, – сказала Кароль у програмі “Сніданок з 1+1”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Раніше була просто “Котя”: Тіна Кароль назвала кішку на честь улюбленої зброї українців (фото)