Разом зі своїм побратимом “Півднем”: Загинув український військовий, під керівництвом якого вдалося врятувати понад 130 херсонців

Під час рятувальної операції в Херсонській області в середу, 7 червня, загинув український військовий Володимир Кавулич, під керівництвом якого вдалося врятувати понад 130 херсонців. Про це повідомила у Facebook дружина українського захисника Анастасія, передають Патріоти України.

Володимир Кавулич був начальником координаційного штабу добровольчого формування Феміда у складі 124 бригади ТРО. У бійця залишився син Лев. «Коли ворог підірвав Каховську ГЕС, вони з побратимами організували рятувальну операцію зі збереження життів цивільного населення та тварин, які постраждали внаслідок техногенної катастрофи. Евакуювали їх, а тим часом не припинялися обстріли. Під його керівництвом було врятовано понад 130 херсонців», — пише вона.

Анастасія повідомила, що вчора її чоловік разом з іншими бійцями вирушив на допомогу жителям Херсонської області і їхній човен потрапив у сильну течію. Разом із Володимиром Кавуличем загинув його товариш із позивним Південь.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )