Разумков не став мовчати – змін не буде. Важливе зізнання: суспільство не підтримає

Різне

Глава Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив, що Україна не зможе прибрати з Конституції пункти про пріоритетність курсу на ЄС і НАТО. За його словами, навіть якщо Україна піде на таку поступку Росії, це не зупинить війну на Донбасі і окупацію Криму.

На репліку ведучої, що Росія не бажає терпіти бази НАТО біля її кордонів, Разумков відповів:

“Питання в історії, в Путіні чи в принципах? Бази НАТО і так стоять біля кордонів Росії. Це може подобатися, може не подобатися, але це факт. І я думаю, що навіть якщо б не було питання НАТО, з’явилося б інше питання – наприклад, питання Європейського Союзу, якби не він – виникло б питання суверенітету, незалежності, кольору прапора, будь-яка річ, яку “аргументовано” можна використовувати для того, щоб продовжувати зокрема окупацію Криму і війну на сході”.

Спікер парламенту не вірить, що зміни до Конституції можуть відбутися.

“Курс на ЄС, на НАТО закріплений у Конституції держави. Для зміни цих питань потрібна довга процедура, рішення КСУ, два голосування в парламенті, друге – 300 голосів. Я не думаю, що це підтримає українське суспільство. Ключовим моментом були події 2013-2014 років, і я не впевнений, що хтось буде ці питання піднімати”, – підкреслив він.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN