Рекордне відновлення: 22-річний українець з nересадженим серцем вuписався з лікарні на 14 день після операції (відео)

Новини

22-річний українець Василь, якому пересадили донорське серце, відновився після трансплантації в рекордний для країни термін. Хлопця виписали з лікарні вже на 14 день після операції. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила засновниця громадської організації “Всеукраїнська платформа донорства “іDonor” Ірина Заславець, передають Патріоти України.

“Мама Галина називає його “невгамовним”. Вранці з нею говорила. Каже, що син ні секунди не може всидіти на місці, їй ледь вдається заборонити поратися по господарству”, – написала Заславець.
За її словами, Василь настільки бадьорий, що односельці “не вірять, що він пережив таке складне хірургічне втручання”.
Жінка зізналася, що дуже щаслива за українця, який отримав донорське серце, і його маму Галину. “Сподіваюся, що з таким швидким відновленням після операції у цій сім’ї почнеться нова щасливе життя”, – написала вона.
Заславець нагадала, що поки Василю трансплантували серце, його мати була в сусідній лікарні з дочкою. “Їй потрібна була донорська печінка, але сім’я про це дізналася пізно. На жаль, не дивлячись на те, що був навіть орган, допомогти сестрі вже було неможливо. За тиждень вона пішла”, – розповіла історію сім’ї Заславець.
Донором для 22-річного хлопця стала 45-річна жінка, яка вирішила віддати органи для трансплантації. Заславець звернулася до чоловіка загиблої жінки, подякувавши йому за важку, але правильний вибір. “Завдяки цьому рішенню шанс на життя отримали чотири людини. Троє з них мають дітей. Всі вони вдячні Вам і будуть все життя згадувати Вашу дружину і вчинок, який Ви зробили”, – написала вона.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий