“Ресурсів немає”: на росТБ несподівано заявили, що якнайшвидше закінчення “СВО” буде перемогою РФ. Відео

Російські пропагандисти почали розуміти, що країна-терорист не зможе виграти війну, яку вона розв’язала в Україні. У зв’язку з цим на російському телебаченні несподівано заявили, що якнайшвидше закінчення “спеціальної військової операції” стане перемогою РФ.

Відповідне відео опублікували в соцмережах. Цікаво, що рупори Кремля почали скиглити про втрати Росії та брак ресурсів.

“Ресурсів для того, щоб встановити контроль над Україною, немає. Якщо ця ситуація зараз завершиться, тим менше збитків, і у кількості загиблих, поранених, понівечених людей і в Росії, і в Україні. Перемога – це якнайшвидше закінчення “СВО”, – зазначив російський пропагандист.

Нагадаємо, у російських пропагандистів не припиняється істерика, яка розпочалася через події у Бєлгородській області. Топовий рупор Кремля Ольга Скабєєва вже закликає перекинути війська з України на Бєлгородщину.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 27 травня президент російського Інституту регіональних проєктів та законодавства Борис Надєждін виступив в ефірі НТВ і закликав обрати нового президента у 2024 році. За його словами, це його країні необхідно для того, щоб “відновити нормальні відносини” з Європою.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )