Рецепт натурального засобу, який допоможе позбутися грибка нігтів

Розповімо вам, як вилікувати грибок під нігтями. Грибок нігтів – зростає під нігтьовою пластиною, коли ніготь набуває жовтого кольору, стає товстим та крихким.

Якщо хворобу запустити, то ніготь може відділитися від пальця. Головними причинами є – недотримання правил гігієни та слабкий імунітет.

Засоби боротьби з хворобою:

Бікарбонат натрію. Гальмує розвиток та поширення грибку. Змішайте чайну ложку води та 2 чайні ложки соди. Нанесіть суміш на ніготь та почекайте 20 хв. після змийте. Повторюйте маніпуляцію двічі на день, протягом 60 днів. Необхідно насипати соду у взуття на 12 годин, а потім висипати її, щоб вбити грибок.

Яблучний оцет. Використовують, як протимікробний засіб. Змішайте чайну ложку води та чайну ложку оцту. Занурте пальці у суміш на 30 хв., після змийте. Робити процедуру 1 раз на добу, протягом 14 днів. Також, можна зробити інший засіб – столова ложка рисового борошна та 2 ст. л. оцту. Намастіть нігті на 10 хв., після вимийте та висушіть. Робити раз на день, протягом 90 днів.

Олія орегано. Використовують, як протимікробний та антисептичний засіб. Приготуйте суміш – 2 ст. л. оливкової олій та 5 крапель олії орегано. Вмокніть ватну паличку у суміш та нанесіть на ніготь. Почекайте 60 хв., після потріть ніготь щіткою та змийте. Робити раз на день, протягом місяця.

Олія чайного дерева. Нанесіть олію на уражені нігті й ви позбудетесь грибка.

Лі стерин. Змішайте чайну ложку лістерину та чайну ложку яблучного оцту. Нанесіть засіб на нігті та залишіть на 45 хв., після потріть ніготь щіткою та промийте водою. Робити раз на день, протягом місяця.

Кокосова олія. Нанесіть олію на ніготь та почекайте поки олія поглинеться. Робити тричі на день. Можна змішати 5 чайних ложок кокосової олії та 1 чайну ложку олії орегано. Нанесіть суміш на 10 хв., після змийте. Робити двічі на добу, протягом 2 місяців.

Будьте здорові!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Рецепт натурального засобу, який допоможе позбутися грибка нігтів