Реванш! Гетьман в шоці – Зеленський зробить це: другий термін! Порошенко програв – шокуюче зізнання

Різне

Президент Володимир Зеленський байдужий до свого попередника Петра Порошенка.

Про це заявив радник глави держави Михайло Подоляк у інтерв’ю виданню “Факти”, пояснивши, що його шеф розуміє – у колишнього президента є бажання взяти реванш, хоча йому б варто було піти з політики.

“Володимир Олександрович байдуже дивиться на Петра Порошенка. Тому що він прекрасно розуміє, що у Порошенка є бажання взяти реванш.

Друге. Петро Порошенко не пішов з політики, на превеликий жаль, як мав би піти людина, реально який обдурив очікування, за які заплачено величезна ціна. Його політика з точки зору європейської чи американської моделі – це політика такого собі провінційного типу. Він витрачає величезні гроші на створення компроматної нервозності, перш за все в медійному середовищі, на те, щоб люди ненавиділи один одного, щоб суспільство продовжувало розколюватися”.

Він також висловив жаль, що правоохоронна система, що дісталася в спадок новій команді, не може бути змінена в лічені місяці.

“Безумовно, на це необхідно реагувати належним чином. Але правоохоронна система, що дісталася нам у спадок, не може бути змінена в лічені місяці. Вона не реагує. А мала б”.

Також він зазначив, що Президент Володимир Зеленський має задачу – щоб до влади не повернувся його попередник Петро Порошенко.

“Завдання Володимира Олександровича – побудувати за ці роки нову якісну політичну інфраструктуру, яка нормально функціонуватиме, і забезпечити спадкоємність влади, щоб потім не повернулися назад в тій чи іншій іпостасі ті ж Медведчук, Порошенко і вся інша когорта. Старим партіям слід, грубо кажучи, піти у небуття. Президент має позначити цінності і стратегії і дати тактичні інструменти”, – сказав Подоляк в інтерв’ю “Факты”

Він заявив, що “якісь політологи виконують поставлену функцію: хаос, депресія і обман суспільства, мовляв, у нас безвихідне становище, все пропало”.

На запитання щодо заяви Зеленського, що йому “однієї каденції не вистачить” і він думатиме, чи балотуватися на 2-й термін, Подоляк відповів: “Це безумовно”.

Також він заявив, що олігарх Ігор Коломойський не впливає на рішення президента.

“Впливати на президента Зеленського неможливо. У нього немає таких дружніх стосунків, які дозволили б комусь на нього впливати при ухваленні глобальних державних рішень. Жоден із олігархів і великих бізнесменів сьогодні ні на йоту не впливає на його рішення”, – сказав радник керівника ОП.

Також Подоляк не оминув стороною і питання Донбасу. Зокрема він зазначив, що екс-президент України Петро Порошенко “вийшов і сказав: «Я підписав «Мінськ-2», де була написана чорним по білому одна фраза: «Ми програли».

“На превеликий жаль «Мінськ-2» не дає можливості проводити нормальні переговори. Опоненти нам кажуть: «Ви не маєте рації. Ось текст “Мінська”. Ви пам’ятаєте всі пункти, які там записані? » А ці пункти неможливо виконати. Я хотів би, щоб пан Порошенко вийшов і сказав: «Я підписав« Мінськ-2 », де була написана чорним по білому одна фраза:« Ми програли ».

Наш план дуже простий. Зараз наші партнери побачили, що ми готові максимально лояльно ставитися до всього, крім перетину червоних ліній. Перша чітка червона лінія – ми категорично не можемо провести вибори, поки там знаходяться окупаційні війська і взагалі не можемо нічого там робити до встановлення контролю над кордоном. Але партнери знають, що ми готові йти і на гуманітарні, і на обмінні програми, що ми розширили формат переговорної групи – туди введені і депутати, і міністри, які можуть оперативно вирішувати будь-які питання.

Наші партнери бачать, що в «Мінську-2» є реальні вади, що Росія категорично не хоче йти ні на які поступки. Відомо, що будь-які переговори – це компроміс. Що робити? Продовжувати розмовляти, придумувати інші формати. Є якесь інше рішення? Ні. Ми усвідомлюємо, що Росія буде нахабніти. Але в цій країні повно внутрішніх реальних проблем, а система політичного управління там безперспективна. Рано чи пізно їх суспільство почне пред’являти влади суттєві претензії. Я не чекаю цього. Просто кажу, що інших форматів, окрім проведення переговорів зі своїх позицій, немає. У нас сьогодні активна проукраїнська позиція”.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN