«Ревнують Україну лідери світових держав»: Максим Ялі розповів про причини приїзду Джонсона

Політолог-міжнародник, професор кафедри міжнародних відносин Національного авіаційного університету Максим Ялі розповів про цілі візиту Шольца, Макрона та Драґі до Києва.
Про це він розповів у своєму блозі.

Як розповідає політолог, офіційно все виглядає так, що представники трьох провідних країн Євросоюзу приїхали разом до Києва, що б підтримати надання Україні статусу кандидата в ЄС. Крім цього, додає він, Італія заявила про те, що допоможе Україні з відновленням, зокрема, Ірпеня. Загалом же, констатує гість програми, цей візит-сигнал про те, що у війні з Росією Європа підтримує саме Україну.

Відразу після візиту Шольца, Макрона і Драгі до Києва прилетів Борис Джонсон.

“Звичайно, з одного боку, нам приємно, що ось так от ревнують Україну лідери світових держав, навіть не європейських, тому що Великобританія – безумовно один зі світових лідерів і в економіці, і у військовій сфері. І ось так несподівано відразу з коліс Борис Джонсон вирішив приїхати”, – міркує Максим Ялі.

Відео дня:

Принагідно експерт нагадує, що Великобританія якраз офіційно заявляла про те, що Україна повинна саме перемогти Росію, війна повинна йти до переможного кінця, ніякі напівзаходи неприпустимі.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
«Ревнують Україну лідери світових держав»: Максим Ялі розповів про причини приїзду Джонсона