Резніков показав, скільки ракет залишилося в Росії. Інфографіка

Міністр оборони України Олексій Рєзніков показав, скільки ракет залишилося в Росії. Серед ракет різних типів у окупантів найбільше залишилося С-300.

Відповідну інфографіку міністр оприлюднив в своєму Twitter-акаунті. Ракет класу “земля-земля” “Іскандер” у РФ залишилося 119, “3М55 Онікс” – 347, а С-300 – 6980.

Ракет морського базування “Калібр” путінська армія наразі має 229.

Також на озброєнні окупантів є ракети повітряного базування: Х-101 – 132, Х-555 – 150, Х-22/32 – 120, Х-35 – 356 та Х-47М2 “Кинжал” – 43.

Рєзніков зазначив, що у російського ракетного арсеналу є чотири ворога. Мова йде про блискучі українські війська ППО, бездарні російські ракетні війська, санкції та час.

“Давайте демілітаризуємо терористичну державу, щоб жити у мирі!” – наголосив глава Міноборони України.
Резніков показав, скільки ракет залишилося в Росії. Інфографіка

Варто зазначити, що Сергій Згурець, директор “Defense Express” напередодні розповідав, що Росія наближається до вичерпання своїх запасів ракет після 8 місяців ударів по території України. За оцінками експертів, ракет Х-101 у агресора лишилося зо дві сотні, тоді як кількість “Кинджалів”, що запускаються з МіГ-31 з території Білорусі, може складати усього до двох десятків. Однак ці оцінки справедливі лише за умови, що агресор не намагається виготовляти нові ракети в обхід санкцій – а Росія це робить.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN