Резніков пояснив, чому Україні не потрібна ПРО “Залізний купол”

Ізраїльська система протиракетної оборони “Залізний купол” не підходить Україні. Вона не здатна зупиняти балістичні і крилаті ракети, якими Росія обстрілює територію нашої країни. Ця ПРО створена для захисту від повільних на низьких висотах снарядів з легким ураженням. Таку заяву зробив міністр оборони України Олексій Резніков під час виступу в рамках бізнес-конференції на платформі Forbes, передають Патріоти України.

“Ми всі знаємо приклад Ізраїлю, який досить непогано захищає небо. Всі ми знаємо назву “Залізний купол”, але навіть він не захищає на 100 відсотків. Більше того, я був в Ізраїлі, спілкувався з їх виробниками, державними підприємствами. “Залізний купол” зроблений проти повільних на низьких висотах з легким ураженням ракет, зроблених, по суті, в гаражах. Від крилатих і балістичних ракет “Залізний купол” не захищає”, — повідомив Резніков.

За словами міністра оборони, Україні потрібно розвивати власну систему ППО або отримати її від західних партнерів. При цьому в нашій країні вже вибудуваний певний захист неба. Це підтверджує той факт, що росіяни побоюються залітати на українську територію, де діє протиповітряна оборона.

Відео дня:

“Ворожі літаки в нашому небі вже не літають, тому що бояться і знають, що ми їх збиваємо. Вони використовують старі ракети Х-22, Х-55 та інші. Агресор стріляє ними з території Росії, з території Білорусі, з акваторії Чорного і навіть Каспійського морів, з тимчасово окупованого українського Криму”, — додав Резніков.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Резніков пояснив, чому Україні не потрібна ПРО “Залізний купол”