РФ має припинити обстріли Нікополя і Марганцю для доступу МАГАТЕ на ЗАЕС, – Кислиця

Єдиний спосіб усунути ядерну загрозу на Запорізькій АЕС – вивести російські війська і повернути контроль України над станцією. РФ унеможливлює доступ місії МАГАТЕ на територію станції.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву постпреда України при ООН Кислиці під час свого виступу в Радбезі ООН.

Він зазначив, що Росія вдається до небезпечних провокацій на захопленій військами Запорізькій АЕС. Окупанти розмістили там військову техніку, з якої обстрілюють українські міста вздовж берега Дніпра.
Кислиця зазначив, що для проведення місії МАГАТЕ на територію ЗАЕС Росія повинна припинити обстріли Нікополя і Марганця.

“Якщо Росія припинити обстріли цих міст, що взагалі може перешкодити виконанню цієї місії, щоб вона проїхала (через територію України – ред.). Обов’язково, щоб ця місія мала експертів у військовому вимірі”, – заявив Кислиця.

Відео дня:

Він зазначив, що Росія пішла ва-банк, скликавши засідання Радбезу ООН.

“Це засідання виглядає цинічним, враховуючи, що сьогодні Росія вдалася до нових обстрілів АЕС, піддавши небезпеці об’єкт і його персонал”, – підкреслив він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
РФ має припинити обстріли Нікополя і Марганцю для доступу МАГАТЕ на ЗАЕС, – Кислиця