Connect with us

Новини

РФ може перебільшувати масштаби операції на Бєлгородщині: Військовий експерт розповів, чому для Кремля це вигідно

Кремль може навмисно “роздувати” масштаби операції російських добровольців-противників путінського режиму. Таку думку висловив військовий експерт Інституту Євроатлантичного співробітництва Ігор Козій, передають Патріоти України.

Козій не поділяє ентузіазму багатьох українців щодо подій у Бєлгородській області і вважає, що ці події Москва може використати на свою користь. “Для початку поставте запитання — що насправді відбувається в Бєлгородській області? Несподівано 22 травня поряд із селом Безлюдівка, яке розташоване всього за кілька кілометрів від українсько-російського кордону, з’являються російські диверсанти й заявляють про початок рейду. У мене відразу постає запитання — як взагалі таке могло статися, ось так просто?”, – каже експерт.

Він не заперечує, що рейд на Бєлгородщині відбувається, але вважає, що його масштаби можуть бути надуманими та роздутими самим Кремлем. “Зараз Росії вкрай потрібен росіянин-доброволець для поповнення збройних сил. Якщо не вийде отримати саме добровольця, то їм необхідно роздмухати цю ситуацію до такої міри, щоб були підстави заявити про загальну мобілізацію”, – розмірковує Козій.

На його думку, путінська пропаганда учергове працює на внутрішнього споживача: підіймає градус напруги і залякує власний народ “українськими бойовиками”.

Advertisement
Джерело: Фокус
Прокоментуйте:
Advertisement