Connect with us

Новини

Рф почала повзучу окупацію, в якій країні це відбувається: “Там вже 300 тисяч росіян на 3 мільйони місцевих”

Нині розпочалася м’яка окупація країни, а потім почнуть бомбардувати, коли зроблять запаси озброєння.

Росія вторглася на територію України 24 лютого 2022 року. Білорусь уже кілька років підкоряється росії і втратила свою незалежність. При цьому під пильну увагу путіна потрапила ще одна країна, де росія вже зараз почала повзучу окупацію. politeka.net

Політолог Михайло Шейтельман розповів в ефірі “24 Канали”, в якій країні це відбувається прямо зараз.

За його словами, росія намагається всіма силами включити Грузію до своєї орбіти. Вони поступово це роблять, повільно та впевнено. Спочатку надіслали свого мільярдера Бідзіна Іванішвілі, який поставив проросійський парламент при владі. А пізніше заселили до будинків грузинів росіян під виглядом тих, хто тікає від мобілізації.

“Це тривожно для нас і грузинів. Грузія все ближче і ближче до росії, все більше повзучої окупації. Всякі росіяни вештаються. Там уже 300 тисяч росіян на 3 мільйони місцевого населення. На початку мобілізації туди втекло 600 тисяч і не було, де пройти і проїхати. Знайомий із Грузії скаржився, що там в одному багатоповерховому будинку одні росіяни. Усі зняли квартири”, – розповів Михайло Шейтельман .

Митинг Грузия

Також політолог зазначив, що через росіян у Грузії зросли ціни на все довкола. Тому невдоволення від простих грузинів зараз масове.

“Тобто зараз буде м’яка окупація, а потім знову бомбардуватимуть. Там є таке населення Грузії – антиросійське, але крім президента вся влада – проросійська. А ці пасажирські літаки hосії, які знову почнуть літати, вони ж несуть небезпеку для Грузії. Одного чудового дня з цих літаків вийдуть російські солдати і захоплять аеродром у Тбілісі. Тобто зараз буде м’яка окупація, а потім знову бомбардуватимуть”, – впевнений Михайло Шейтельман.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement