РФ знизила темпи перекидання техніки, але готує вторгнення ще понад 20 тис. ос. – Conflict Intelligence Team

Росія продовжує перекидати в Україну свою військову техніку, проте з інтенсивністю нижчою, ніж у місяці перед вторгненням. При цьому російські сили можуть мати ще 40 незадіяних батальйонно-тактичних груп (загальною чисельністю понад 20 000 ос.), до підготовки яких, втім, є закономірні питання.

Про таку попередню інформацію на своєму сайті повідомили дослідники збройних конфліктів Conflict Intelligence Team. Що стосується пересування техніки, то група посилається на дані, отримані від фоловерів.

Так, 17 березня в Ростові-на-Дону помітили ешелон із танками(згідно з базою даних РЖД, він йде зі станції Сибірцевого Приморського краю, де дислокується 60-та мотострілецька бригада 5-ї загальновійськової армії РФ).

18 березня на північ від Ростова-на-Дону місцеві жителі бачили пересування БТРів та вантажівок. Вони прямували в північному напрямку – тобто, ймовірно, з Північного Кавказу або із Краснодарського краю. З того ж напрямку, ймовірно, йдуть російські гарнізони з Абхазії та Південної Осетії.

Танки, які прямували в Україну через Ростов-на-Дону
Перекидання російських БТРів і вантажівок

Крім того, в РФ зафіксували перекидання інженерних машин. Так, в Іркутській області бачили багато військових евакуаторів РЕМ-КЛ та МТП-А2, які можуть знадобитися для покинутої чи зламаної техніки.

18 березня з Червоного Села (Санкт-Петербург, Красносільський район) на ешелоні зазнімкували понтонний парк ПМП-М, призначений для наведення тимчасових мостів. Попередньо, він належить до 30-го інженерно-саперного полку 6-ї загальновійськової армії.

Військова техніка РФ, яка їхала через Іркутську область
Понтонний парк
Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )