Риси характеру чоловіків, з якими нереально побудувати нормальні відносини

Попереджають психологи.

Більшість стосунків чоловіка і жінки починаються красиво і ідеально, проте з часом спливають підводні камені, і жінка розуміє, що з таким чоловіком на серйозні і тривалі стосунки розраховувати не доводиться. Психологи назвали основні риси характеру таких чоловіків, інформує Ukr.Media.

Така риса характеру, як любов до критики, роблять чоловіка нестерпним для відносин. Він ніколи не пройде повз будь-якої помилки партнерки у вчинках, словах і зовнішньому вигляді. Такі чоловіки висловлюють все в лоб, не підбираючи виразів. Сподіватися на тривалість стосунків не варто, якщо, звичайно, у вас не залізне терпіння.

Волелюбність є в цілому позитивною рисою характеру. Самостійні і мають на все свою точку зору чоловіки вельми привабливі. Однак є ті, що сильно перегинають палицю в даному питанні. Вони настільки волелюбні, що ніколи не будуть рахуватися з чиїмись думками і переживаннями. Такі чоловіки не впускають у своє життя навіть близьких людей. Для міцних відносин такі чоловіки навряд чи підійдуть для будь-якої жінки, яка не звикла відчувати себе непотрібною.

Ці чоловіки з породи людей, які ніколи не вибачаються, не відчувають себе винними і не звикли піклуватися про кого-небудь, крім себе. Така риса характеру, як нарцисизм, не дає надії, що чоловік стане надійним партнером у відносинах і буде готовий підставити плече у важку хвилину. Чоловіки з цією рисою характеру на це нездатні.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Риси характеру чоловіків, з якими нереально побудувати нормальні відносини