Рівно пів години назад у путіна офіційно виступили і прuгрозuли США повним і безповоротним рoзрuвoм всіх дипвідносин у разі визнання Росії спонсором тeрoрuзму

Міністерство закордонних справ РФ пригрозило США повним розірванням відносин у разі визнання Росії державою-спонсором терорu3my.

Наразі у цьому списку чотири країни: Північна Корея, Іран, Куба та Сирія. espreso.tv

Про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами директора департаменту Північної Америки МЗС РФ Олександр Дарчієва, Москва попередила Вашингтон, що визнання РФ таким статусом  може призвести до повного розриву відносин між країнами.

«У цьому контексті згадаю обговорювану наразі у Конгресі законодавчу ініціативу оголосити Росію із таким статусом. Якщо вона буде реалізована, це означатиме перетин Вашингтоном точки неповернення з найсерйознішим супутнім збитком для двосторонніх відносин — аж до зниження їхнього рівня і навіть розриву. Американська сторона попереджена», — сказав Дарчієв.

Як повідомлялося, Сенат США одноголосно схвалив резолюцію, яка закликає держсекретаря Ентоні Блінкена оголосити Росію такий статусом  за її дії в Чечні, Грузії, Сирії та Україні.

Напередодні Сейм Латвії визнав Росію  і закликав країни Європейського Союзу обмежити видачу віз громадянам РФ та Білорусі.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( 2 оцінки, середнє 2 з 5 )