Connect with us

Новини

Роcія хоче якнайшвидше закрити “українське питання”: Данілов попередив про нову небезпеку – ворог задіє всі сили

Published

on

Секретар Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) Олексій Данілов заявив, що росіяни не можуть здолати Україну військовим шляхом, тому намагатимуться дестабілізувати ситуацію всередині нашої країни. Про це він сказав в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

“У них зараз є велике завдання з травня до жовтня спробувати дестабілізувати ситуацію всередині нашої країни. Це їхній план на сьогодні”, – зазначив Данілов.

За словами секретаря РНБО, росіяни розуміють, що надалі не зможуть утримати ситуацію всередині своєї країни та усвідомлюють, що їм потрібно якнайшвидше закрити “українське питання”.

“Для нас це дуже небезпечно з урахуванням наявності на нашій території (зрадників та колаборантів – ред.). Входимо у дуже складний та непростий період турбулентності через внутрішні питання”, – заявив Данилов. Як приклад, секретар РНБО навів активізацію політичного процесу на території України в останні тижні.

Advertisement

“Хтось придумав собі, що в жовтні можуть бути вибори. Я не розумію, як взагалі вибори можуть відбуватися під час війни. Хтось зробив вкид, і деякі “діячі”, які мали раніше бізнес із Медведчуком, зараз об’єднуються та роблять спроби розхитувати країну”, — підсумував чиновник.

Данілов підкреслив, що війна не закінчиться доти, доки Україна не звільнить усі свої території.”Ми використовуватимемо весь наш арсенал, який є в наявності. І зброя, яку робить наш оборонно-промисловий комплекс, обов’язково буде застосована. І байдуже: чи це буде Крим, чи Донецька, Луганська області”, – заявив секретар РНБО.

Прокоментуйте:
Advertisement