Connect with us

Новини

Родове прокляття скреп: Росіянка написала більше 900 доносів на військовополонених співвітчизників і критиків “СВО”. Каже, що це має в крові – дід був НКВСівцем

Published

on

Громадянка РФ написала на росіян та військовополонених майже тисячу скарг через “СВО”. За її словами, так вона бореться за своє майбутнє, бо не хоче платити репарації українцям.

Як повідомляє портал “Медіазона”, численні доноси вона пояснює тим, що це у неї “у крові” – її дід був співробітником НКВС і “активно використовував інструментарій скарг”.

Як ідеться в російських джерелах, восени 2022 року на антропологиню Олександру Архипову прийшов донос. Вона спробувала розібратися, хто його написав, і вийшла на цю жінку – Ірину (ім’я змінено). Донощиця написала ще 21 скаргу на колег Архипової, які виступали у ЗМІ, з розряду “іноагентів”.

Сама Ірина назвала себе професійною донощицею, яка має це “в крові”, оскільки її дід був співробітником НКВС і “активно використовував інструментарій скарг”.

Advertisement

За її словами, вона хоче “створити атмосферу страху” та “відучити” людей контактувати зі ЗМІ-іноагентами. Як вважає Ірина, це допоможе “послабити” опозиційні медіа, обвалити їм перегляди та у результаті спровокувати їхнє закриття. Жінка додала, що вона також дивиться інтерв’ю з військовополоненими та відстежує, хто з них здався добровільно чи “поширює брехню” про СВО.

За визнанням самої Ірини, їй близько 40 років, за кордоном вона ніколи не була, раніше працювала викладачем у виші, а тепер живе на заощадження. Доносами вона займається за схемою “два через два”: спочатку залпом дивиться Ютуб-відео і шукає там ворожі елементи, а потім відпочиває. Усього ж за час СВО, за словами Ірини, вона написала 922 доноси.

“Мій інтерес суто матеріальний. Річ у тім, що українська влада з перших днів твердить про те, що Росія “має” їм заплатити “репарації”. Московські чиновники себе точно не скривдять, а ось із провінції збиратимуть “репарації”, плюс як у 90-ті роки скоротять силові структури. Це означає, що в моєму місті буде величезне безробіття і її сестра – злочинність. Плюс усе різко подорожчає. Це означає, що мені доведеться набагато більше працювати, ніж сьогодні, набагато гірше харчуватися”, – заявила вона.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement