“Родимка на обличчі змістилася”: чи справжній путін керує росією, фізіогноміст дала відповідь

У мережі активізувалися чутки про те, що росією керує двійник кривавого диктатора, а сам путін давно перебуває в комі. Фізіогноміст Наталія Марченко проаналізувала в програмі “Вечір з Україною”, як змінювалася зовнішність кремлівського лідера і хто зараз править рф.

“Якщо порівняти фото різних років, можна побачити на більш ранніх знімках щоки в тонусі, а на останніх – можна сказати про наслідки пластичних операцій і ботокс. На деяких фото його родимка на обличчі змістилася, це теж можливо, якщо людина робила пластичну операцію і йому натягнули шкіру. Мочки вуха також можуть змінюватися з плином часу, вони можуть всихати, відтягуватися. Ніс протягом життя також змінює форму”, – вказала фахівець.

Спеціалістка вважає, що російський вождь все-таки залишається при владі і править країною-агресором самостійно, проте двійники у нього можуть бути для виконання не найважливіших завдань. Наприклад, відвідування концертів, тощо.

Відео дня:

“З точки зору безпеки він може мати двійників. Щоб бути двійником, потрібно мати схожі риси, які коригуються гримом. Тембр голосу теж сьогодні легко можна скорегувати”, – впевнена фізіогномістка.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Родимка на обличчі змістилася”: чи справжній путін керує росією, фізіогноміст дала відповідь