Роман Сасанчин і його сім’я не можуть жити в подарованій на “Голосі країни” квартирі: в чому причина

Переможець “Голосу країни” Роман Сасанчин, який після проекту отримав квартиру в Києві, розповів, чому не може там жити зі своєю сім’єю.

Як повідомляє Politeka.net, переможець “Голосу країни” 19-річний Роман Сасанчин, який нещодавно став батьком, розповів шанувальникам, чому не переїде в київську квартиру, яку йому подарували на проекті.

У своїх Instagram-сторіс Роман, який зараз хворіє коронавірусом, відповів на запитання шанувальників. Так, серед іншого у молодого батька запитали, чому вони з дружиною живуть у Тернополі, а не в Києві. На це Сасанчин чесно відповів, що поки в подарованій квартирі немає ремонту і жити там, особливо з новонародженою дочкою, неможливо.

“Поки немає повноцінного ремонту, жити з дитиною там, на мою думку, не можна. Тому на деякий час будемо в Тернополі”, – розповів Рома.

Зазначимо, що місяць тому, 30 грудня, Сасанчин і його дружина Іванкавперше стали батьками, у них з’явилася дочка Елізабет. До слова, дівчинку вже й охрестити встигли, а молоді батьки поспішили показати дитину своїм шанувальникам в соцмережах.
роман сасанчин з донькою, Іванна, Елізабет

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN