Роман Сасанчин із дружиною захворіли на коронавірус після хрестин доньки: здоров’я дитини в небезпеці

У 19-річного переможця шоу “Голос. Діти” та “Голос країни-10” Романа Сасанчина та його дружини Іванни діагностували COVID-19. Тести з позитивним результатом прийшли на третій день після хрестин новонародженої доньки Елізабет. Наразі дитина знаходиться в одному помешканні із зараженими батьками.

Про це молода мама повідомила пыдписникам у своїх Instagram-stories. За словами Іванни, вона з чоловіком ходить по дому у медичних масках і регулярно миє руки.

Хрещення доньки відбувалося у колі близьких друзів та родичів, проте уникнути інфікування вірусом так і не вдалося. Незважаючи на запобіжні заходи батьків, немовля знаходиться під загрозою, що дуже непокоїть вокаліста та його обраницю.

Сасанчина розповіла, що почала погано почуватися вночі – у неї піднялася температура та боліло все тіло. На ранок до згаданих симптомів додався біль у горлі. Результати тестів на коронавірус виявилися позитивними.

Роман Сасанчин із дружиною захворіли на коронавірус

“Дитина знаходиться поруч із нами. З нею все добре. Лікар порадила промивати їй носик, давати пити багато рідини. Ми весь час ходимо по квартирі в масці. Якщо в неї підніметься температура, їхатимемо в лікарню. Сподіваюся, що все обійдеться”, – написала Іванна.

Вона також зазначила, що приміщення, у якому знаходяться заражені батьки та новонароджена дівчинка, провітрюється, а до дитини хворі підходять лише у разі потреби – поміняти підгузок та погодувати.

“Нам нема з ким залишити дитину, тому вона з нами. Ми віримо, що все буде добре і вона не заразиться”, – підсумувала Іванна.

Здоров'я Елізабет у небезпеці

Коротко про знаменитість:

  • Роман Сасанчин – один із наймолодших переможців в історії “Голосу країни”. 2 березня 2015 року став тріумфатором другого сезону талант-шоу “Голос. Діти” у команді Тіни Кароль. 26 квітня 2020 року виконавець став переможцем десятого сезону “Голос країни” і знову в команді Кароль. Окрім бажаного кубка, молодик отримав головний приз вокального проєкту – квартиру в Києві.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Іванна народила Елізабет 30 грудня 2021 року. За словами Романа, ситуація пішла не за планом і у його дружини почалися проблеми із природними пологами. Як пройшли хрестини дівчинки – читайте у нашому матеріалі.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар