Російські “мобіки” на Донбасі самі “здають” свої позиції: У ЗСУ назвали головну помилку окупантів

Погано навчені мобілізовані росіяни, яких командування кинуло на передову, часто самі демаскують власні позиції. Вони дуже погано екіпіровані, тому, аби зігрітися, палять багаття, які чудово бачать українці, передають Патріоти України.

Російське командування не подбало ані про те, аби забезпечити мобілізованих теплим одягом та взуттям, ані про те, аби бодай розповісти їм про елементарні правила безпеки на фронті. Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий.

“Новомобілізовані, які ще не навчені, як правильно маскуватися та не демаскувати свою позицію, і мають погану амуніцію – вони розпалювали багаття, курили в окопах – демаскували позиції для артилерії ЗСУ”, – зауважив він.

Водночас, за словами Череватого, чим більше мобілізованих росіян РФ кидає на передову, тим гірше вони забезпечені. На тілах знищених окупантів українські воїни бачать неякісний одяг, який пропускає холод, та непридатні для цієї пори року черевики.

“А чим більше цих мобілізованих, я так розумію, тим старіші використовуються запаси, менш якісні”, – додав речник Східного угруповання військ ЗСУ.

За його словами, минулої доби на Донбасі російські окупанти менше йшли в атаку не в останню чергу через погіршення погодних умов. Однак на кількість артилерійських обстрілів з боку ворога погода наразі ніяк не вплинула.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )