Російські офіцери відмовляються виконувати накази наступати на Донбасі – CNN

США бачать “анекдотичні звіти” про те, що російські війська та “офіцери середньої ланки на різних рівнях, аж до рівня батальйону”, відмовляються підкорятися наказам рухатися вперед у новому наступі на Донбасі в Україні.

Про це повідомило CNN, посилаючись на слова високопоставленого чиновника Пентагону. За його словами, ці офіцери “або відмовилися підпорядковуватися наказам, або не підкоряються так швидко, як ви очікуєте від офіцера”. obozrevatel.com

Чиновник оборонного відомства США зазначив, що російські війська боролися з широко поширеними моральними проблемами від початку вторгнення, що є лише однією з численних невдач, які переслідували російські збройні сили під час цієї війни.

Він нагадав, що російські сили досі стикаються з проблемами логістики, які уповільнюють їхнє просування.

Відео дня:

Наразі в Україні перебуває 97 оперативно-батальйонно-тактичних груп (БТГ) російських військ, у порівнянні з 92 російськими БТГ станом на 28 квітня, повідомив високопосадовець Пентагону. Тобто за 11 днів чисельність військ РФ в Україні збільшилось на п’ять БТГ.

“Нерідко вони перекидають одну чи дві БТГ з Донбасу назад до Росії для переоснащення або поповнення запасів, а потім повертають їх назад, це нормально. Але загалом вони додали близько п’яти БТГ в Україну, і всі ці БТГ перебувають або на сході, або на півдні”, – сказав чиновник.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Російські офіцери відмовляються виконувати накази наступати на Донбасі – CNN