Російські окупанти перетворили Маріуполь на гетто: показове фото з місцевими жителями

Російські загарбники перетворили окупований Маріуполь на суцільне гетто. Місцевих жителів змушують годинами стояти під палючим сонцем у чергах за гуманітарною допомогою.

Про це повідомляє пресслужба Маріупольської міської ради. Вона оприлюднила фотодоказ, на якому люди стоять у черзі до зруйнованого супермаркету “Метро”, де окупанти облаштували так званий “гуманітарний штаб” (щоб подивитися фоото, доскрольте до кінця сторінки).

“Окупанти продовжують знущатися над маріупольцями, які ще залишаються у зруйнованому місті. Сотні людей вимушені стояти під палючим сонцем (+31 градус) у чергах заради того, щоб отримати хоч яку гуманітарну допомогу. Адже іншого джерела чистої питної води або продуктів в Маріуполі просто немає”, – йдеться у повідомленні.

В міськраді зауважили, що у місті залишилися переважно люди похилого віку, яким значно важче витримати таки фізичні випробування.

Відео дня:

“Сьогодні російські окупанти перетворили Маріуполь на одне суцільне гетто зі своїми нестерпними умовами виживання. Для них життя маріупольців нічого не варте і як би їх пропаганда не працювала, але справжнє відношення проявляється у діях”, – наголосили у міській раді Маріуполя.
Черга за гуманітаркою в окупованому Маріуполі

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Російські окупанти перетворили Маріуполь на гетто: показове фото з місцевими жителями