Російські окупанти розбомбили квартиру Аліни Доротюк: ведуча звернулася до українців з криком душі

Військові РФ розгромили житло журналістки програми “Зірковий шлях” та авторки YouТube-каналу Doroty Аліни Доротюк. Реакція ведучої на цю жахливу подію була криком душі, вона звернулася до українців.

На своїй сторінці в Instagram Доротюк опублікувала пост, у якому розповіла, що навіть за таких обставин не збирається виїжджати з України. Також ведуча заговорила про знецінення праці, яку люди вкладають, щоб мати власне житло.

“Що ти там втратила? Квартиру? Подумаєш – зате в тебе такий шанс на нове життя! Поїдь – подорожуй, видихни… Як мене за*бало це знецінення!!! Я його чую постійно від усіх майже. А мене спитати ніхто не хоче, чи я хочу те нове життя?!!!” – написала Доротюк.

Вона наголосила, що не засуджує тих, хто виїхав за кордон. Але сама нікуди не збирається.

“Бо в мене тут сім’я. І вони для мене найрідніше і найдорожче, що я маю. І якщо на них впаде ядерка 9-го, я хочу, щоб вона впала і на мене!!! Бо без них я не те що жити, дихати не можу”, – акцентувала ведуча.
Аліна Доротюк мріє, щоб українці розмовляли своєю мовою.

Відео дня:

Також вона розповіла про зруйновану квартиру і про те, як відмовляла собі у всьому, щоб її придбати.

“Я відмовляла собі у всьому, аби у 33 мати своє окреме житло, у яке було вкладено кожен міліметр моєї душі. Яку рашисти зруйнували своїми снарядами вщент!!!” – додала Доротюк.

Окрім цього, журналістка заговорила про мову. За її словами, війна триває саме тому, що багато українців розмовляють російською. Тому ведуча мріє, щоб “вся Україна врешті заговорила рідною, такою співучою мовою”.
Аліна Доротюк самостійно купила квартиру.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Російські окупанти розбомбили квартиру Аліни Доротюк: ведуча звернулася до українців з криком душі