Connect with us

Різне

Російські олігархи готові зрадити Путіна та Росію заради зняття персональних санкцій, – Бєлковський

Published

on

Багато російських олігархів готові зрадити диктатора Володимира Путіна і свою країну заради зняття західних санкцій. Мільярдери намагаються домогтися зняття обмежень через європейські країни, заносячи “в різні кабінети великі валізи грошей”. Про це заявив російський політтехнолог, політичний радник та публіцист Станіслав Бєлковський у програмі “Орестократія”, передають Патріоти України.

У розмові з шеф-редактором OBOZREVATEL Орестом Сохаром фахівець зазначив, що олігархи з країни-терориста готові до того, що Захід введе заходи проти РФ, аби лише з них самих зняли санкції.

“Днями Угорщина в особі незмінного прем’єр-міністра Віктора Орбана заявила, що вона 15 вересня проголосує за пролонгацію санкцій Євросоюзу проти РФ за умови, що буде знято санкції з російських олігархів – Алішера Усманова, Петра Авена та Віктора Рашнікова. Це означає, що ці три олігархи кажуть, що хай будуть санкції проти моєї країни Росії, аби тільки з мене зняли. Це чиста державна зрада, і тут ми бачимо і навіть угорці зрозуміли, що переборщили, можливо, й самі олігархи це зрозуміли – і ця умова була знята”, – сказав Бєлковський.

Він додав, що мільярдери заносять до різних європейських кабінетів “великі валізи грошей”, вони готові до повного краху РФ, щоб їх вивели з-під санкцій, проте це ніяк не впливає на Путіна.

Advertisement

“Він не збирається припиняти війну через це. Впливу на російську політику у всіх цих олігархів сьогодні немає… Російський капітал втік із Росії дуже давно. По суті він ніколи там і не з’являвся. Він зароблявся за рахунок російських можливостей, наскладував усе на Заході, і зараз всі ці активи заарештовані. Звісно, всі ці російські олігархи зараз намагаються відмити гроші через Україну”, – пояснив експерт.

Першопрохідником, зазначив Бєлковський, виявився “гаманець Путіна” Роман Абрамович, який взяв “в обіг оточення Володимира Зеленського”. “Наскільки я розумію, комунікацію між ними підтримує всесвітньо відомий кінопродюсер та радник Зеленського – Олександр Роднянський. Так би мовити, Абрамович обіцяв, що він зніме усі фільми світу для Роднянського та ощасливить усе оточення Зеленського за умови, якщо поклопочуться за зняття з нього європейських санкцій”, – каже фахівець.

Крім того, голова фракції “Слуги народу” Давид Арахамія офіційно дав свідчення у Лондонському суді на користь Абрамовича. Проте якщо Україна зв’яжеться з російськими олігархами на запропонованих ними умовах, то моральні позиції країни дуже серйозно постраждають, наголошує Бєлковський.

“Російські олігархи готові віддати до половини свого майна за розблокування другої половини. Тут і Абрамович, і Фрідман, і будь-хто. Всі йтимуть цим шляхом, і вони, до речі, готові піти у зраді своїй номінальній батьківщині РФ дуже далеко”, – підсумував політтехнолог.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement