Російські пенсіонерки влаштували епічну битву за безкоштовні тюльпани. Відео

У Росії пенсіонерки влаштували епічну битву. Одна одній ребра вони перераховували за безкоштовні цибулини тюльпанів, які роздавали у Москві.

За дармовою “здобиччю” пенсіонерки їдуть до Москви звідусіль. Про це повідомляє Telegram-канал Riddle, який опублікував також відео вражаючої тисняви.

“Це не мітинг проти низьких пенсій, це битва за халявні цибулини тюльпанів у московських Сокольниках. Зараз пенсіонерки з усієї країни з’їжджаються сюди, щоб урвати безкоштовні цибулини квіток. Цукор більше не тренд, тепер у Вальхаллу потрапить той, хто зможе добути цибулини” – Іронізують автори каналу.

На опублікованих кадрах росіянки влаштували потужну тисняву, відтісняючи одна одну від жінок, які роздають безкоштовні тюльпани. Дістається не лише пенсіонеркам, а й тим, що роздають цибулини. Одна з них не витримує і починає відштовхувати від себе пенсіонерок, які тягнуть руки до заповітних пакетів з безкоштовною “здобиччю” і просто виривають їх одне в одного.

Відео дня:

Такі відео якнайкраще ілюструють “процвітання” в Росії і рівень “добробуту” росіян, який, судячи з усього, просто зашкалює.

 OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Російські пенсіонерки влаштували епічну битву за безкоштовні тюльпани. Відео