Російські ракети можуть полетіти в Європу: Огризко спрогнозував відповідь НАТО

Країна-терорист Росія може навмисно завдавати ракетних ударів по прикордонних регіонах Молдови або інших країн Європи, що межують з Україною, оскільки давно “перейшла всі межі”. Водночас реакція чи відсутність реакції НАТО на подібні провокації залежатиме від конкретної країни.

Таку думку в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL висловив ексміністр закордонних справ України Володимир Огризко. “Вони не вважають, що територія Молдови – це щось таке, що змусить їх зупинитися. Тому, думаю, стріляли та стрілятимуть і далі”, – зауважив він, коментуючи інцидент, що трапився на прикордонній ділянці Молдови 31 жовтня.

За словами дипломата, світ давно переконався в тому, що “Росія зневажає міжнародне право”. Водночас він назвав показовою реакцію МЗС Молдови, яке засудило ці провокації – “інакше ці випадки назвати не можна”.

Говорячи про те, якою може бути реакція окремих країн Європи чи блоку НАТО загалом на випадкові чи невипадкові потрапляння російських ракет на їхні території, Огризко зауважив, що ця реакція буде залежати від конкретної країни, де може трапитися інцидент.

“Стосовно того, чи зреагує НАТО, якщо ракета вибухне, скажімо, не в Україні, а умовно в Румунії чи в Угорщині, – я думаю, це залежатиме від країни, де це може відбутися. Якщо це буде, скажімо, Польща, то мені здається, реакція буде однозначною. Якщо це буде якась інша країна, можливі варіанти”, – припустив він.

Водночас дипломат наголосив, що подібні дії окупанта стануть додатковим доказом того, що “Російська Федерація перейшла всі можливі межі”. “Рашизм є рашизмом. Тут ми, на жаль, нічого іншого очікувати не можемо”, – констатував він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN