Російські шпиталі не справляються з пораненими, тому РФ мобілізує медиків, – розвідка

Російські шпиталі не можуть впоратися з кількістю поранених солдатів. Тому в Росії почали мобілізувати медичних працівників.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони.

За даними розвідки, у Росії переповнені військові шпиталі, бо їхня пропускна спроможність не розрахована на такий потік пацієнтів.

Керівництво РФ прийняло рішення провести мобілізацію медиків, у числі і в Москві. Це стосується фахівців майже всіх медичних спеціальностей, але найбільше хочуть зібрати хірургів. Мобілізація проходить без розголосу.

ГУР зазначає, що медиків хочуть направити на тимчасово окуповані території, зокрема у Маріуполь, Луганськ, Донецьк. Медиків планують “оптимізувати” для роботи на фронті, з терапевтів зробити асистентів хірургів, а з педіатрів – фельдшерів.

Крім того, у Бердянську “начальник відділу охорони здоров’я” Микола Мірошниченко шукає покинуті службові квартири, щоб надати їх медикам, які погодилися працювати з окупантами.

Також на окупованих територіях Донецької області розгортають “мобільні медичні поліклініки” в автобусах. Там нібито оглядають місцевих жителів, яких згодом змушують здавати кров для окупантів.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Російські шпиталі не справляються з пораненими, тому РФ мобілізує медиків, – розвідка