Російський опозиціонер запустив петицію з вимогою відставки Кадирова: її підтримали 180 тис. осіб

Російський опозиційний політик Ілля Яшин запустив петицію з вимогою відставки глави Чеченської республіки Рамзана Кадирова. Станом на 10 лютого вона вже набрала понад 180 тисяч підписів.

Петиція опублікована на американському вебсайті Change.org. За словами Яшина, за 15 років при владі Кадиров перетворив регіон на “відокремлену державу” всередині Росії.

Він зазначив, що у Чечні не працюють російські закони, а Кадиров та його оточення дозволяють собі публічно погрожувати людям.

Крім того, глава республіки публічно визнав, що не впорався з економічними проблемами.

“Ми вимагаємо від президента Росії підписати указ про звільнення його з посади голови Чеченської республіки”, – наголосив Яшин.

Політик також опублікував відео з публічним зверненням до Кадирова. У ньому він згадав убитого опозиційного політика Бориса Нємцова, а також дружину екссудді Сайді Янгулбаєва Зарему Мусаєву. Яшин також назвав Кадирова “падишахом” і наголосив, що так, як поводиться він, робити не можна.

У Кремлі вже прокоментували цю петицію. Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков зазначив, що це “знеособлене голосування, яке може накручуватися ботами”. У зв’язку з цим до такого звернення влади РФ ставляться “відповідним чином”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )