Російського гімнаста, який вийшов на нагородження з Z на формі, наздогнала заслужена “нагорода”

Міжнародна федерація гімнастики (FIG) дискваліфікувала на рік російського гімнаста Івана Куляка, інформує gymnasticscoaching.com. 20-річний уродженець Обнінська також втратив свою медаль за третє місце та призових у 500 швейцарських франків, зароблених за виступ у Досі.

Щодо голови делегації РФ Валентини Родіоненко та тренера Ігоря Калабушкіна порушень не встановлено. Звинувачення з них знято. obozrevatel.com

6 березня на етапі Кубка світу в Катарі Куляк вийшов на урочисту церемонію нагородження з літерою Z, щоб підтримати російські окупаційні війська, які напали на Україну. Літеру Куляк наклеїв на форму.

Після цього Фонд гімнастичної етики (GEF) відкрив щодо нього дисциплінарну справу.

“Мене як керівника делегації, що виводить тренера Ігоря Калабушкіна та самого атлета, запропоновано дискваліфікувати терміном на рік. Адвокати, які працюють з нами, сподіваються на те, що відіб’ють нас, але я сама сумніваюся в такому результаті. Мене і Калабушкіна також хочуть оштрафувати на 500 швейцарських франків кожного”, – сказала Родіоненко.

Відео дня:

У коментарях російські вболівальники вважають, що покарання буде заслуженим. Також користувачі рекомендують “взяти на олівець” та інших спортсменів, що підтримують війну в Україні.

Коментарі вболівальників
Коментарі вболівальників
Коментарі вболівальників

Зазначимо, що сам Куляк абсолютно не кається у своєму вчинку. У Instagram він написав: “Ні, хлопців, я не програв золото, я виграв “бронзу”.

Іван Куляк

Нагадаємо, що перемогу у столиці Катарі здобув український гімнаст Ілля Ковтун. Він набрав 15166 очок.

Ілля Ковтун став першим у Досі.
Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Російського гімнаста, який вийшов на нагородження з Z на формі, наздогнала заслужена “нагорода”