Connect with us

Новини

Російського розробника гіперзвукових ракет звинуватили у держзраді і відправили в СІЗО. Всі деталі скандалу

У Росії заарештували директора Інституту теоретичної та прикладної механіки Олександра Шиплюка у справі про державну зраду. Силовики провели обшуки в установі, а підозрюваного відправили до СІЗО. news.obozrevatel.com

Примітно, що раніше головному науковому співробітнику цього інституту також повідомили про підозру у держзраді. Про це пише пропагандистське видання 360tv.

За інформацією видання, Шиплюка перевезли до московського СІЗО “Лефортове”. Основною метою робіт Шиплюка було створення перспективних гіперзвукових ракетних комплексів.

Також відомо, що директор Інституту теоретичної та прикладної механіки вже третій новосибірський вчений, заарештований за останні кілька місяців.

Advertisement

Раніше за підозрою у державній зраді було заарештовано професора кафедри аерогідродинаміки Новосибірського державного технічного університету Анатолія Маслова. Після затримання його також перевели до слідчого ізолятора “Лефортово”.

Через кілька днів ще одного новосибірського вченого, 54-річного Дмитра Колкера, було заарештовано Федеральною службою безпеки Росії (ФСБ). Цей учений помер у державному ізоляторі за кілька днів після того, як його доставили до “Лефортова”.

Прокоментуйте:
Advertisement