Російських офіцерів знімають з бойових позицій для охорони “параду” в Маріуполі – розвідка

Офіцерів окупаційної армії РФ знімають з бойових позицій і перекидають у зруйнований Маріуполь. Там вони охорнятимуть “парад” 9 травня.

Зокрема, пропагандистів та колаборантів, а також воєнних злочинців з РФ та їхніх терористичних анклавів у ОРДЛО охоронятиме командний склад 71 мотострілецького полку путінської армії. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. obozrevatel.com

“Охороняти кремлівських вбивць, ґвалтівників, брехливих пропагандистів та їхніх місцевих прихвоснів, які приїхали в Маріуполь, примусили весь командний склад 71 мотострілецького полку окупаційних військ. Російські загарбники настільки бояться нападу захисників України, що змусили офіцерів полку залишити бойові позиції та забезпечувати їхню цілодобову охорону”, – кажуть українські розвідники.

Пунктом постійної дислокації 71 гвардійського мотострілецького полку 42 мотострілецької дивізії 58 загальновійськової армії Південного військового округу РФ є станиця Калиновська Чеченської республіки.

Відео дня:

І самі окупанти від подібного “почесного обов’язку” не у захваті. За даними української розвідки, між собою вони “жаліються один одному на дурість московського командування та їхнє приниження”.

ГУР МОУ здобули та опублікували список командного складу полку. І нагадали не тільки кожному його фігуранту, а й окупаційній армії загалом, що за злочини проти мирного населення України усім воєнним злочинцям доведеться відповідати.

Список “охоронників” містить 208 прізвищ офіцерів 71 мотострілецького полку, вказано їхні дати народження та особові номери.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Російських офіцерів знімають з бойових позицій для охорони “параду” в Маріуполі – розвідка