Російський хакер, який хвалився зламом системи DELTA, атакував сторінку Залужного в Instagram. Фото

Російський хакер, відомий під псевдонімом “Джокер ДНР”, зламав сторінку головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного в Instagram. Він встановив як аватарку фото президента РФ Володимира Путіна верхи на ведмеді. Пізніше генерал повідомив, що відновив доступ до акаунта.

Також на сторінці Залужного з’явився пост, у якому стверджується, що хакери нібито проникли в програму управління військами DELTA, якою користуються ЗСУ. Також хакери розмістили посилання на свої соціальні мережі.

Пізніше Залужний відновив доступ до свого Instagram-акаунта й заявив, що ця сторінка є приватною і ніяк не пов’язана з його професійною діяльністю. На ній генерал публікував фото з родиною.

Воєначальник зазначив, що росіяни безсилі проти ЗСУ на фронті, тому “б’ють по наших дітях і сім’ях”.

“Цей випадок укотре доводить, що орків треба знищити! Ми вб’ємо їх усіх! Наші діти їх знатимуть, на жаль, не з казок, як абсолютне зло, з яким треба боротися”, – написав Залужний.

Раніше “Джокер ДНР” заявив, що завдяки зламу DELTA нібито заволодів усіма планами командування ЗСУ і передав їх “куди слід”. Однак повідомлення про злам виявилося фейком, повідомив журналіст Юрій Бутусов.

Система DELTA збирає дані з різних джерел і дозволяє українським захисникам діяти на порядок швидше за окупантів. В армії РФ такої немає.

За словами Бутусова, російські спецслужби не припиняють спроб проникнути в телефони та комп’ютери військових ЗСУ.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN