Російський опозиціонер сказав, хто грає головну роль у плані Путіна щодо України

Соратник Путіна, секретар російського Радбезу Микола Патрушев своїми обіцянками “виконати цілі, поставлені Путіним” в Україні, намагається “підтерти синці та забої” після візиту в бункер до диктатора. Таку думку висловив російський опозиціонер Геннадій Гудков в ефірі 24 каналу, передають Патріоти України.

Подібну риторику кремлівського режиму Гудков пояснює відсутністю досягнень у російської армії на сьогодні. “Звичайно, Україні важко, а російська армія зберігає перевагу в техніці та силі, йде знищення інфраструктури України. Але зараз цілком зрозумілий тактичний план Путіна. І Патрушев грає в цьому відношенні одну з вирішальних ролей”, – сказав Гудков.

Цей план, за словами опозиціонера, полягає в захопленні “хоч чого-небудь”, по дозволить Путіну “торгуватися” і спробувати утримати окуповані території. І як наслідок-оголосити, що”вони всіх перемогли”.

Гудков припускає, що зараз окупанти спробують зосередити зусилля на захопленні південних і південно-східних територій України. “Ось такий їхній план. Вони розуміють, що не дійдуть до Одеси, не дійдуть до Молдови, до Придністров’я, не здатні захопити Київ і не впораються з Харковом. Це всі вони розуміють, особливо те, що закінчення війни – не за Росією”, – сказав він.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN