Російський журналіст розкрив тактику путінської армії на півдні України

Російські окупанти ведуть обстріли Одеси та інших міст півдня України для збереження точок напруги. Таку думку висловив російський блогер і журналіст Майкл Накі, пише сайт “Сьогодні”, передають Патріоти України.

“Ось є, наприклад, якась кількість українських військ, які стежать за одеським напрямком, знаходяться там і чекають можливої атаки, висадки десанту або ще чого-небудь. Заради цього два тижні тому і була вся ця історія з Молдовою затіяна – не збиралися на неї нападати, але хотіли створити напругу, щоб українці в цій зоні – Одеси, Миколаєва – не могли піти і допомогти своїм військам у битві за Донбас і вже тим більше не змогли, скооперувавшись з іншими військами, піти та деблокувати Маріуполь, наприклад”, – пояснив він.

За його даними, на південному напрямку агресору посилати вперед нікого, а висадка десанту значно ускладнилася після знищення крейсера “Москва”.

“Повторювати їм це не дуже хочеться, тому ми не бачимо таких спроб. Але при цьому їм потрібно якось зберігати ось цю напругу і тиск, тому вони обстрілюють ракетами (міста – ред.). А ракет, на жаль, у Росії багато, але тут теж є нюанси – у них закінчуються високоточні і дорогі ракети. Вони хочуть їх зберігати для майбутніх можливих зіткнень, тому використовують дешевші варіанти, які менш точні й сіють більше руйнувань”, – зазначив журналіст.

Відео дня:

Він припустив, що подібна тактика збережеться до кінця війни – ворог подібним чином продовжуватиме тиск. “Проблема для російської армії – в нормалізації в містах. Тобто в місті нормалізується економіка, збільшується постачання, життя починає йти своєю чергою. Тому останні атаки йдуть багато в чому по інфраструктурних об’єктах – залізничні мости, вокзали тощо”, – сказав він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Російський журналіст розкрив тактику путінської армії на півдні України