Російським “добровольцям” пообіцяли провести газ за участь у війні проти України – ЗМІ

Російська влада продовжує активно шукати живу силу для війни проти України. Щоб хоч якось знайти “добровольців”, мешканцям Чувашії, які погодяться вирушити на фронт, навіть обіцяли провести до будинку газ.

Про це повідомляє “24 канал“, посилаючись на джерела у розвідці. У республіці Чувашія військове командування країни-агресора розраховувало набрати цілий батальйон, проте потрібної кількості “визволителів” не знайшлося. war.obozrevatel.com

Місцева влада несподівано для себе дізналася, що мешканці Чувашії цінують свої життя набагато більше і поки що не готові вмирати за безглузді плани кремлівського диктатора Володимира Путіна. До того ж, щоби провести в будинок газ, необов’язково вирушати в іншу державу та виконувати злочинні накази.
Чувашія на карті РФ.
Як повідомляв OBOZREVATEL, за півроку повномасштабної війни війська РФ втратили в Україні вже близько 46 500 солдатів та офіцерів. Протягом 26 серпня ЗСУ ліквідували ще приблизно 250 путінських загарбників.

Ворожа армія також продовжує у великих обсягах втрачати бойову техніку. Зокрема, нашим захисникам вдалося знищити майже 2 тисячі танків, понад 4 тисячі бойових броньованих машин, понад 1 тисячу артилерійських систем, майже 150 засобів ППО, понад 400 літаків та гелікоптерів, а також тисячі одиниць іншої техніки.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN