Росія готує масштабну ІПСО: ГУР Міноборони попереджає українців про “вкиди” у вітчизняних та західних ЗМІ

Російські спецслужби готують дискредитаційну кампанію військовополітичного керівництва України. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, передають Патріоти України.

“Відомо, що найближчим часом буде запущено широку інформаційно-психологічну спецоперацію з дискредитації низки представників українського військовополітичного керівництва. Зокрема, дискредитаційна кампанія буде спрямована проти начальника Генерального штабу ЗСУ Сергія Шаптали, очільника СБУ Василя Малюка, міністра оборони Олексія Резнікова, керівника Офісу президента Андрія Єрмака, виконувача обов’язків голови Національної поліції Івана Виговського”, – стверджують у розвідці.

Зазначається, що, зокрема буде “вкид” сфабрикованих матеріалів в українські та міжнародніі ЗМІ. “Мета ІПСО – посіяти невпевненість в оборонних спроможностях нашої держави серед українських громадян та міжнародних партнерів. Це, на думку російських спецслужб, має спричинити політичну нестабільність всередині країни та зменшити довіру до України з боку міжнародної антипутінської коаліції”, – зазначають в ГУР Міноборони.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN